Čepele

 

Námořní deník Čepele

 

 

Důstojník- Mojmír   

Zbytek posádky – Tereza, Meliska, Sára Kuba

 

1. denLodní deník hvězdný datum 10.7

Dnešních zážitků bylo dnes vcelku málo, protože náš pobyt v našich nových kajutách teprve začal, Ale 1 by se našel: zelená kormidla zaujala loď černá perla… Ihned ji zabrali. A na ostatní nezbyla žádná loď, protože v našem přístavu ani žádném jiném poblíž žádná není.. L.  Ale také jsme si vyrobili trička a vyzkoušeli jsme naše síly proti ostatním pirátům. Takže to byl první, průměrný den našeho pobytu zde. Za naše výkony jsme byli náležitě odměněni zlatými dukáty.      Podpis: XXX

2. denDnešní den začal krátkým deštěm, poté jsme se přesunuli na snídani, kde nám řekli dnešní program. Vydali jsme se na pahrbek, kde nás povozili policajti ve člunech. Pak jsme se vydali na oběd a nakonec jsme šli podívat do hřebčína. Dnešní den byl opravdu vydařený.

 

3.den -  Tento den   začal jako každý jiný.Až na 1 výjimku, všichni povině výšlap z Bunče na Brdo! Cestou jsme prolezli několika podzemních tunelů, a dozvěděli jsme se několik zajímavostí, navštívili Králův stůl. Poté  co jsme vyšli na Brdo a rozhlídli se, jsme šli plnit úkoly,ale to jenom ti, kteří chtěli spát na Brdě. Potom jsme si nachystali spaní, viděli jsme západ slunce, zažili jsme návštěvu  Halenčíků Gajdošíků, a viděli jsme Plže, někteří i světlušky. Byl to výborný den plný zážitků.

4.den – Ráno jsme vstali, někteří na větřáku, někteří na Brdě Na Brdě proběhla snídaně*Křovácky* a na Větřáku  trochu více kulturně.Z brda jsme šlapali k Bunči a od tud jako předtím v autech na Větřák. Cestou jsme zamítli nápad strýce Milana o zdloužení trasy směrem k Roštínu. Jak jsme dojeli na větřák, tak jsme šli na oběd a po obědě jsme zažili super * stezku správného piráta* aneb  ,, Olympiádu“. Takže vyhlášení pro nás dopadlo špatně… Poslední družstvech, a ani jedno umístění v jednotlivcích. Každopádně není důležité se zúčastnit,ale vyhrát ééé teda naopak. Teď nás čeká opékačka a zítra návrat DOMŮŮ!!!