Zelené kormidlo

Námořní deník zelené kormidlo

Důstojník- Míša        

Zbytek posádky –Adélka,Anetka Katka, Tomáš, Beatka

 

1. den – Byl velmi tvořiví a zábavný. Nejdříve jsme se rozdělili do různých týmů, po té si vybrali název a vlajku našeho týmu. Jen co  jsme zvymýšleli  šli jsme do jídelny, kde jsme měli na oběd nudlovou polévku a kuře s rýží a okurkovým salátem. Po dobrém obědě jsme soutěžili na různých stanovištích, které nám připravili vedoucí. Po té jsme si odpočinuli a skočili do bazénu u Bieberlů.  Po té následovala pauza na večeři a na tu jsme měli výborný buřtguláš s rohlíky a chlebem a po večeři nám vedoucí připravili překvapení, o kterém se dovíme už za chvíli. Po té si pustíme film a budeme si číst naše lodní deníky.

 

2.den - Ráno jsme vstávali ale začalo pršet chystali jsme se na výlet  do na pahrbek kde jsme se  svezli na policejních lodích. Poté  jsme  viděli koně a hříbata. Mohli jsme si se je pohladit a nakrmit senem. Jen co jsme  dojeli   do tábora  měli jsme chvilku přestávku. Si pustíme film. Dnešek se nám moc líbil  KONEC .

 

3.den – Začal tak, že jsme posnídali sbalili se a vyjeli auty do Uherského Hradiště na maják  a  pirátskou loď.  Z majáku byl krásný výhled. Po té jsme šli do kovostýlu, kde jsme viděli zvířata a různé jinačí věci z kovu. Po té jsme se vydali na Bunč, kde jsme se naobědvali. Po obědě následovala delší přestávka. Jezdili jsme na průlezkách na lanovce. Asi po hodinové přestávce jsme se vydali na Brdo. První zastávka u tunelu, kterým jsme procházeli s baterkami. Potom jsme se zastavili u táboráku, kde si děcka opékly špekáčky a hráli hru. Konečně jsme uviděli Brdo, na kterém si nachystaly spaní. Nechyběli ani společné fotky. Po společných fotkách se rozloučily s malými děti a šli hrát hry. Po té šli do lesa, ve kterém jsme našli malé Brdo. Už bylo docela pozdě, a tak jsme šli na rozhlednu. Na rozhledně jsme hráli skvělé karty a poté tvrdě usnuli.

 

4.den- Brdo

 Ráno jsme se probudili z tvrdého spánku a uviděli myš s veverčiným ocasem, kteří se dostali až úplně na horu na rozhlednu. Konečně jsme si zbalili věci na kterých jsme spali a šli snídat. Po snídani se vydali na Bunč, ze kterého jsme pak jeli auty zpět na Větřák. Na větřáku nás vítali, ale nebylo moc času a tak jsme se vidali na oběd. Měli jsme rajskou omáčku. Asi po 30 minutách se vidali zpět a připravili se na různé stanoviště, které nám připravili vedoucí. Na stanovištích jsme dostali různé úkoly např. poskládaní obrázků podle paměti, a protože jsme námořníci tak jsme určovali světové strany podle kompasu a ručičkových hodinek. Po různých stanovištích následovala různá umístění, na kterých se umístili jednotlivci, ale i týmy. Po té už se hrají jen hry a bude večeře

TENTO DEN SE NÁM VELMI LÍBIL.